Strony internetowe

Home >> strony internetowe

STRONY INTERNETOWE

Tworzymy kompletne strony internetowe w pełni responsywne dopasowane do najnowszych technologii w systemie RWD. Wykonujemy projekty stron internetowych, które są niepowtarzalne i wyjątkowe.
Wszelkie prace, projekty stron, sklepów internetowych są tworzone indywidualnie, dostosowując się do potrzeb oraz wymagań klienta. Jako firma informatyczna działająca na rynku od kilku lat stawia na jakość wykonania projektów przez co jesteśmy ważnym graczem na rynku informatycznym. Dzięki temu, iż współpracujemy z wieloma ważnymi graczami na rynku takimi jak google, osiągamy bardzo dobre wyniki w przypadku optymalizacji stron oraz sklepów internetowych.

Projektowanie stron internetowych

Projekty stron internetowych

Witam,

Nazywam się Tomasz Bąk

Jestem właścicielem firmy IT-TRENDS. Zajmujemy się projektowaniem stron, sklepów, aplikacji internetowych jak i grafiką. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości wykonania projektów. Łączymy najnowsze technologie w kierunku projektowania stron, sklepów, aplikacji internetowych oraz kładziemy nacisk na nowoczesny design, dzięki temu nasze projekty są wyjątkowe i niepowtarzalne. Wybierz naszą ofertę!!!

Zobacz ofertę

 • "Polecam, bardzo dobrze wykonana strona internetowa. Firma It-trends oferuje dużo gratisów takich jak: pozycjonowanie adwords..."

  Kamil, główny prezes ds marketingu i sprzedaży

 • "Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, byłem dość wymagający lecz udało się dojść do konsensusu. Czas realizacji projektu wyniósł 7 dni, jak dla mnie expres, wynika to z tego, że nad projektem pracowało ponad 5 specjalistów."

  Robert, specjalista ds sprzedaży

 • "Polecam miły kontakt z obsługą, szybka wycena oraz realizacja zgodna z założeniem"

  Andi Simond, Global Corporate Inc

 • "Polecam firmę It-trends, zlecenie zostało wykonane w ciągu 48 h sklep został postawiony na prestashopie oraz gratis zrealizowali mi stronę wizytówkową i do tego w bardzo korzystnej cenie."

  Krzysztof, prezes zarządu

Przykładowe realizacje? Pracujmy razem na twój sukces!

WIĘCEJ REALIZACJI

Otrzymaj darmową wycenę

 • ul.chełmońskiego 14/2
  76-200 Słupsk
 • (+48)883269976
 • baster2688@gmail.com
 • it-trends.com.pl

Wyślij wiadomość

Preset Colors